בלוג מאמרים

k

כך תיסע בטוח על אופנוע

כך תיסע בטוח על אופנוע
החלום שיום אחד יהיה לך אופנוע הוגשם ולא מזמן קנית לעצמך כלי כזה? אם כך, אתה בוודאי מתרגש מהעניין הזה כמו ילד כי מי שאוהב אופנועים לא יכול להתעלם מזה. זה לא משנה אם בחרת לקנות לעצמך אופנוע שטח, כביש או משולב, כי בכל מקרה אתה חייב לעשות הכול כדי לשמור על עצמך בזמן נהיגה. זה אומר, בין היתר, שאתה צריך לדאוג לכך שיהיה לך ציוד מתאים כי אחרת אתה פשוט מסתכן. העניין הוא שבאופנוע אפילו אם אנחנו נהגים נפלאים אנחנו עדיין הרבה יותר חשופים לפגעים מאשר כשאנחנו נמצאים ברכב סגור. לכן חשוב להשתמש בכל הציוד הכי משוכלל ומודרני שקיים כי לציוד הזה הרבה פעמים תהיה השפעה משמעותית ביותר על חיינו.
חנויות הציוד לאופנוע ציוד לאופנועים

איזו קסדה כדאי לקנות לאופנוע החדש?

איזו קסדה כדאי לקנות לאופנוע החדש?

לרכב על אופנוע זה מסוג אותם הדברים שקשה להסביר במילים כי זו הרגשה שחייבים לנסות לבד. לכן, אם גם אתה חושב לקנות לעצמך עכשיו אופנוע, אחרי שנים רבות של התלבטות, אתה בוודאי מתרגש מכל העניין,  כי מי לא היה שמח מכזה דבר? מי שאוהב אופנועים לא באמת יכול לוותר על הרוח הזאת שנושבת בפנים, על ההתרגשות ועל כל האדרנלין. מה שכן, בין אם כבר קנית את האופנוע שעליו חלמת ובין אם אתה בודק את העניין עכשיו, כדאי יהיה לראות איזה אביזרים דרושים לך. אי אפשר לעלות על אופנוע ככה סתם בלי מעיל, קסדה מתאימה, כפפות ועוד כל מיני אביזרים אחרים שיגנו עליך.

קסדות לאופנועים

כל מה שרציתם לדעת על קניית ציוד לאופנוע החדש

כל מה שרציתם לדעת על קניית ציוד לאופנוע החדש

מי שאופנועים זורמים בדמו לא באמת יוכל לדחות לעד את רכישת האופנוע הבא. זה אומנם בדרך כלל מתלווה בלא מעט ויכוחים עם בן או עם בת הזוג אך בסופו של דבר אין משהו שיוכל לעצור את האהבה הזאת ואת הכוח הזה. כשרוכבים על אופנוע מרגישים את החופש, את הרוח בפנים ואת ההתרגשות ולכן ברור מדוע לא החזקתם מעמד וקניתם לעצמכם אופנוע חדש לא מזמן. זה לא משנה אם הבחירה שלכם הייתה אופנוע כביש או שטח כי בכל מקרה אתם צריכים, בין היתר, לדאוג לכך שיהיה לכם ציוד שיתאים לרכיבה. לרכב על אופנוע זה אומר שצריך לנהוג בצורה כמה שיותר אחראית ועם שבע עיניים פקוחות שכן הסכנות עורבות בכל פינה ואנחנו הרבה יותר חשופים.

רכיבה בטוחה על אופנוע מתחילה בבחירת הקסדה הנכונה

רכיבה בטוחה על אופנוע מתחילה בבחירת הקסדה הנכונה

אם תמיד רצית שיהיה לך אופנוע ועכשיו החלטת להגשים את החלום הזה אתה צודק. אומנם אי אפשר להתווכח על כך שכשאתה רוכב על אופנוע אתה הרבה יותר חשוף ויש הרבה יותר סכנות מבחינתך בכביש אך מצד שני, יש לך גם איך להגן על עצמך. ראשית, אתה יכול לקנות מראש אופנוע איכותי ויציב יותר ושנית, אתה יכול גם לקנות ציוד שישמור עליך. זה יכול להיות מעיל עם מגנים, קסדה או כל אביזר אחר, אז למה אתה מחכה? זה ידוע שחלק מהחוויה של נהיגה על אופנוע קשורה לכל העניין של קניית הציוד, אז למה שלא תבדוק עוד היום מה תרצה לקנות לעצמך לנסיעה בטוחה?

איפה כדאי לקנות את כל הציוד לאופנוע שלך?

איפה כדאי לקנות את כל הציוד לאופנוע שלך?

אחרי שנים רבות של דילמה והתלבטות החלטת שהגיע הזמן להגשים לעצמך חלום וכי אתה רוצה לקנות אופנוע? אם כך, אתה כנראה צודק כי אופנוע זה משהו שאי אפשר לוותר עליו. ליהנות מהרוח ולחסוך לעצמך את הפקקים זה משהו שלא יסולא בפז ואתה תראה שכבר מהרגע הראשון תיהנה מאוד מהבחירה הזאת. מה שכן, מעבר לכך שאתה צריך לבחור את האופנוע המתאים לך ביותר הן מבחינת הנוחות, הן מבחינת הגודל והן מבחינת המחיר, עליך גם לדאוג שיהיה לך את הציוד הדרוש. אופנועים רציניים יודעים היטב שלרכב על אופנוע זה מסוכן ולכן חשוב להשתמש בכל ציוד ההגנה הכי טוב שיש, אז למה אתה מחכה? 

לנהוג בטוח על אופנוע

לנהוג בטוח על אופנוע
אתה חולם על קניית אופנוע מזה שנים והגעת למסקנה שחיים רק פעם אחת וכי היום אתה רוצה להגשים את החלום הזה? אם כך, אתה צודק. רכיבה על אופנוע מוסיפה לא מעט לאדרנלין ולהתרגשות אך חשוב ביותר לזכור לעשות אותה בצורה הכי בטיחותית שאפשר. לכן, אם חשבת לרגע לקנות אופנוע ולהתחיל לרכב עליו ככה סתם, בלי שיש לך קסדה, מגנים ועוד הרבה ציוד אחר, כדאי שתדע שזה מסוכן ביותר. ראשית, כאשר מדברים על קסדות מדברים על עניין של חוק וחובה, מה שאומר שלא תוכל לנסוע בלי קסדה. שנית, כדאי מאוד לקחת בחשבון ככל שתשים על עצמך יותר מגנים כך תוכל לנסוע יותר בבטחה, אז למה אתה מחכה?

כל מה שרציתם לדעת אי פעם על קניית ציוד לאופנועים

כל מה שרציתם לדעת אי פעם על קניית ציוד לאופנועים
לנסוע על אופנוע זה מסוג אותם הדברים שאחרי שעושים אותם בפעם הראשונה כבר אי אפשר לוותר עליהם. זו חוויה מיוחדת במינה, בין אם זה קשור לעובדה שאנחנו לא צריכים לעמוד בפקקים ובין אם זה קשור לרוח הנפלאה שאפשר להרגיש בפנים. לא תמיד צריך לנסוע מהר כדי ליהנות מהחוויה הזאת אך תמיד צריך לדאוג שיהיה לנו את כל הציוד הדרוש. אם חשבתם לרגע שכאשר מדברים על ציוד שמתאים לאופנועים מדברים רק על קסדה, כדאי שתדעו שאתם טועים. בפועל אופנוענים דואגים לעצמם לעוד הרבה אופציות של ציוד ומכשירים, כמו לדוגמה: 

  כל מה שרצית לדעת על קניית אופנוע חדש

  כל מה שרצית לדעת על קניית אופנוע חדש
  כבר חודשים שאתה מוצא את עצמך מביט באופנועים שונים ברחוב? עובר על יד אופנוע ולא יכול שלא לסובב את הראש? אם כך, הגיע הזמן שתעשה משהו בנידון. אנחנו באמת חיים רק פעם אחת ולכל אחד מאיתנו מגיע ליהנות מהחיים האלה, אז למה אתה מחכה? להיות אופנוען זה עניין של אופי וזה משהו שכנראה יש לך בנשמה כך שאפילו אם עשית הפסקה מהאופנוע בשנים האחרונות, בהחלט כדאי שתיקנה לך אופנוע בקרוב. מעבר לכל הנושא של חוויית הנסיעה והנהיגה, אתה תראה שגם תוכל בצורה כזאת לחסוך לא מעט זמן בפקקים בדרך לעבודה, אז למה לא?

  ?האם הגיע הזמן לעבור לאופנוע

  האם הגיע הזמן לעבור לאופנוע
  מי שאהב בעבר אופנועים לא יוכלו כבר לוותר עליהם בעתיד. זה נכון שלכל אופנוען כמעט יש שלב בחיים שבו הוא חושב יותר על המשפחה, מנסה להיות אחראי ולעבור לנהוג על רכב פרטי אך בפועל זה לא מחזיק מעמד לשנים רבות. הנסיעה על האופנוע נותנת לנו משהו אחר כי מעבר לכך שעם אופנוע נגיע הרבה יותר מהר ליעד שלנו, כך גם נוכל ליהנות יותר מהדרך. הרוח שנושבת בפנים, כל האביזרים שנוכל לקנות לאופנוע והאופנוע עצמו אלא דברים שאי אפשר להסביר במילים.

  כך תרכבו בטוח על האופנוע החדש שלכם

  כך תרכבו בטוח על האופנוע החדש שלכם
  להחליט שעוברים מרכב פרטי לאופנוע זה לא עניין של מה בכך ובדרך כלל אנשים חושבים על זה לא מעט לפני שהם מחליטים זאת. האם זו באמת אופציה שיכולה להיות לנו נוחה? האם זה מתאים לזוג הורים עם משפחה? האם זה יכול להיות טוב מבחינת ההגעה בכל יום לעבודה? יש לא מעט שיקולים שאיתם צריך להתמודד אם רוצים לקנות אופנוע אך האמת היא שמי שבאמת אוהב את זה לא יוכל לוותר על כך. לרכב על אופנוע בעיר או בשטח ולהרגיש את הרוח בפנים זה משהו שאין לו מחיר ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, רוצים להתחדש עם אופנוע משוכלל ומודרני.

  כל הציוד שאתם צריכים לנסיעה בטוחה על האופנוע

  כל הציוד שאתם צריכים לנסיעה בטוחה על האופנוע
  אם אתם נוסעים על אופנוע מזה שנים אתם בוודאי יודעים לומר שאין דבר מרגש יותר מזה. הרוח הזאת שנושבת בפנים, העובדה שאתם יכולים לעבור בקלות בין המכוניות בפקקים והידיעה שתמיד תמצאו חניה זה משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. עם זאת, כל רוכבי האופנועים באשר הם, אם הם אנשים הגיוניים ואחראים, יודעים גם לומר שלא מדובר על עניין של מה בכך כי הרכיבה על אופנוע כוללת גם לא מעט סיכונים. הרבה פעמים קורה שהרוכב עצמו הוא אדם מאוד אחראי ואפילו נהג נפלא אך הבעיה היא שאנחנו חשופים בעת הרכיבה. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו כל הרוכבים האחרים, רוצים לעשות הכול כדי להבטיח שלא יקרה לכם שום דבר רע.

  הגיע הזמן שתיקנו אופנוע

  הגיע הזמן שתיקנו אופנוע

  לכל אחד מאיתנו יש חלומות אחרים בחיים אך אין ספק שמי שאוהב אופנועים לא באמת יוכל לוותר על נהיגה על כלי כזה. יש משהו שונה מאוד בין נהיגה על אופנוע ובין נהיגה על רכב, שכן הנהיגה על אופנוע כוללת הרבה יותר אדרנלין. אין ספק שזה גם עלול להיות הרבה יותר מסוכן אך מי שיש לו ניסיון, ידע וציוד מתאים יוכל לעשות זאת בבטחה. במידה וגם אתם חולמים מזה שנים שיהיה לכם אופנוע מקסים אפשר להבין אתכם, אז למה שלא תתחילו לבדוק עוד היום את האפשרות להגשים את החלום הזה? זה לא משנה אם אתם רוצים לקנות אופנוע כביש או אופנוע שטח כי בכל מקרה אתם תראו שתיהנו מכל רגע בנהיגה על כלי שכזה.